• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://plus.google.com/http://www.selcukajans.com//posts
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

MAVİ EGE KOLEJİ ARTIK SELÇUK’TA!

MAVİ EGE KOLEJİ 3. ŞUBESİNİ SELÇUK’TA AÇTI

Merkezi Torbalı ilçesinde bulunan ve Türkiye’nin hızla büyüyen Eğitim Kurumları arasında yer alan Mavi Ege Koleji, 3.şubesi ile Selçuk’ta eğitime merhaba dedi.  Torbalı’da Anaokul, ilkokul, Anadolu Lisesi, Sağlık Lisesi ve Pancar Sanayi bölgesindeki ücretsiz Teknik Lisesi ile yıldızı parlayan Mavi Ege Eğitim Grubu, bu yıl da Selçuk’ta 3. Şubesini açtı. Mavi Ege Eğitim Grubu, 2018-2019 eğitim yılında ise Buca Giyim Osb’de, ikinci Ücretsiz Teknik Lisesi ile faaliyete geçecek.

Mavi Ege Koleji, Selçuk’ta da Anaokulu (3-4 / 5-6 yaş) ,İlkokul, Ortaokul bölümleri için Mayıs ayı boyunca geçerli erken kayıt fırsatlarıyla kayıtlarına hızla devam ediyor.

Selçuk ’ta 14 Mayıs Mahallesi’nde (Kaçanlar Camii yanı) eğitim vermeye başlayan Mavi Ege Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, bilimsel çalışmalara açık, kendine güvenen, dürüst, özgüvenli, akademik başarısı yüksek, sorumluluk sahibi, sosyal yönleri güçlü, sağlıklı ve özgür düşünebilen, mesleki ve akademik donanıma sahip, mutlu bireyler yetiştirmeyi esas alıyor.

Mavi Ege Koleji, tüm öğrencilere en kaliteli eğitimi vermek adına, Selçuk şubesinde yenilikler üretmeye devam ediyor. 2018-2019 öğretim yılında faaliyete geçecek olan ‘OYUNCAK ATÖLYESİ’ ile  çocukların kendi oyuncaklarını yaparak becerilerini keşfetmeleri ve özgüven öz değer duygularını arttırmalarını sağlanacak. Çocukların el kaslarını aktif olarak kullanması onların psikomotor gelişimleri açısından da fayda sağlayacak. ‘ROBOTİK KODLAMA’ atölyesiyle, çocuklar, robotlara kodlar vererek robotları hareket ettirecekler. Çocukların kodlamayı öğrenmesi, onların yalnızca mesleklerinde değil, yaşamlarının tümünde fark yaratmalarını sağlayacak. ‘BRAİNFİT’ eğitimiyle, çocuğun ; psikomotor, görsel, işitsel, dikkat, odaklanma, sosyal becerileri değerlendirilerek, elde edilen veriler ışığında, bu becerilerden hangisinin geliştiği, hangi alanlarda desteğe ihtiyaç olduğu belirlenip o yeteneğinin üzerine gidilen eğitim sistemi benimsenecek .’İNGİLİZCE SPEAKİNG SINIFLARI’nın oluşturulacağı Mavi Ege Kolejinde  ve ikinci yabancı dil olarak Almanca eğitimi verilecek. Akademik gelişim, sosyal ve sportif faaliyetler, aktif öğrenme (deneyimleyerek öğrenme) yi başarının olmazsa olmazı olarak gören kurum ,çocukların akademik ve sosyal gelişimini haftalık raporlayıp aylık karneler şeklinde düzenleyerek velilerini süreçten haberdar edecek.

Mavi Ege Eğitim Grubu Yönetim Kurulu  Başkanı Serkan Asil: ‘’ Kolejlerimizde önce alanlarında uzaman çalışanlarımızla çocukların zihin check up larını yapıyoruz. Çocukta görsel algı mı zihinsel algı mı var bunu belirleyip ona göre sınıflara ayırıyoruz. Türkiye’de milli ve yerli olacaksak önce eğitimden başlamalıyız. Çocuklarımızı doğru yetiştirirsek, doğru alana kanalize edebilirsek başarı kaçınılmazdır. Okulumuzda başarı rastlantılara bırakılamaz. Her alanda belirli bir plan ve program uygulanmaktadır. Mavi Ege Koleji; eğitim anlayışını baştan aşağı değiştiren, gelişim ve öğrenme ilkelerine bağlı, bireysel farklılıkların göz önünde tutulduğu, becerilerin bütün olarak geliştirildiği, modern eğitim yöntemlerinin kullanıldığı yenilikçi bir eğitim kurumudur.’’ diyerek eğitime önem veren tüm bireyleri Selçuk’taki şubelerine beklediğini kaydetti.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
926 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın