• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

SENGEL; "KADINLARLA DESTAN YAZACAĞIZ"

Seçimlere sayılı günler kala gece gündüz hiç ara vermeden çalışmalarını yürüten Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk Belediye Başkan adayı Filiz CERİTOĞLU SENGEL; "Biz bu seçimlerde kadınlarla birlikte destan yazacağız" dedi.

Seçimlere sayılı günler kala gece gündüz hiç ara vermeden çalışmalarını yürüten Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk Belediye Başkan adayı Filiz CERİTOĞLU SENGEL; "Biz bu seçimlerde kadınlarla birlikte destan yazacağız.. Çünkü bu seçim; kadınlarımızın seçimidir. Bu seçim çocuklarımızın seçimidir ve bu seçim geleceğe umutla bakan gençlerimizin seçimidir. Bu nedenle biz bu seçimde hep beraber destan yazacağız ve Selçuk'a derman olacağız" dedi.

Selçuk ilçesinin dört bir yanı tarih kokan yaşanabilir kent olduğunu ve yaşadığı bu kentin kendisi için büyük önem taşıdığına dikkat çeken CHP'nin Selçuk Belediye Başkan adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kentin geleceğini ipotek altına aldırmayacaklarını ve bu kentin geleceğini tüm kadınlarla ve gençlerle birlikte belirleyeceklerini kaydetti.

Bu seçimde özellikle kadınlar ve gençlerden gördüğü ilginin oldukça yüksek olduğunu, bu ilgi karşısında onlardan aldığı cesaretle 31 Marta doğru dimdik yürüdüklerini, seçimlerden sonra da bu kenti ortak akılla yöneteceklerinin altını çizen Sengel; "Bizler kandırma politikaları ile yürümüyoruz. Bizler önce kadınlarımızın, sonra gençlerimizin bize verdiği cesaret ve bu cesaretten doğan gururla  yürüyoruz. Hiç kimse korkmasın; bizler yalanlarla değil, hayali projelerle değil, bizler kadınlarımızla geliyoruz… Bizler gençlerimizle geliyoruz… Bizler önce insanımıza vereceğimiz değer, sonra da Kentimize verdiğimiz değerle geliyoruz… O yüzden yanımızda ve arkamızda duran halkımızla 01 Nisan sabahı o Belediyeye gururla dimdik gireceğiz. Çünkü biz 31 Martta destan yazacağız" diyerek, seçim çalışmasında kendisine büyük destek veren kadınlarla, gençlerle ve kendisine inanan Selçuk halkıyla gurur duyduğunu söyledi.

119 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret323121