• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

TEK ÇARE VATAN'I GÜÇLENDİRMEK

Vatan Partisi Selçuk Belediye Başkan Adayı Levent Özciğer, gazeteciler ile dobra dobra..

Selçuk ilçesinde görev yapan gazetecilerin Vatan Partisi hakkında sordukları dobra sorulara VP Selçuk Belediye Başkan Adayı Levent Özciğer'den aynı şekilde dobra dobra yanıtlar geldi. Gazetecilerin "Kazanma ihtimaliniz var mı? Partiniz sadece seçim döneminde mi ilçede faaliyet gösterecek? Siyaseten kime hangi partiye daha yakınsınız?" gibi sorulara açık ve net cevaplar veren Özciğer, gerçekleşen toplantı sonunda gazetecilere samimi ve cesur soruları için teşekkür etti.


Vatan Partisi Selçuk Belediye Başkan Adayı Levent Özciğer, bol seçim aracı gezdirme, her yere pankart asma ve sanal alemi saran animasyonlu videolar ile halka hayal ürünü vaatlerde bulunmadıklarını söyledi ve açıklamalarına şöyle devam etti:

"Selçuk ilçemizde yerel iktidar vaatlerinin hiçbirini gerçekleştirememiş ve sınıfta kalmıştır. Şimdi ise önceki adaylarına sahip dahi çıkmayarak aynı kadro içinden başka bir aday ile nafile bir çaba içine girmiş durumdadır. İlçemizdeki yerel muhalefet ise hiçbir konuda üstüne düşeni yapamamış sadece kayıkçı kavgası ile sırasını bekleme yoluna gitmiştir. Arazilerimiz yağmalanırken, her yanda çevre suçları işlenirken birçok konuda esnafımız sahipsiz bırakılırken onlar parti içi koltuk kavgaları ile parçalara bölünmüş durumdadır. Oyumuzu kazanma ihtimali olana değil, değiştirme iradesi olan Vatan Partisi'ne vererek kolay yoldan siyaset yapanlara bir uyarı vermek en gerçekçi tercih olacaktır. Seçimi kim kazanır sorusundan daha önemlisi malum partiler kazanırsa 1 Nisan sabahı hiçbir şeyin değişmeyeceği gerçeğidir. Selçuk'lu yurttaşlarımız Vatan Partisi'ni güçlendirirlerse ilçede yağmaya karşı duran bir güç oluşur. Selçuk'lu yurttaşlarımız Vatan Partisi'ni güçlendirirlerse ilçede yerel iktidar ve muhalefet her adımını dikkatli atmak durumunda kalır. Selçuk'lu yurttaşlarımız Vatan Partisi'ni güçlendirirlerse çevre suçlarına sözde değil özde ve top yekün karşı çıkan bir güç ortaya çıkar. Selçuk'lu yurttaşlarımız Vatan Partisi'ni güçlendirirlerse yandaş olmayanların da hakkını soran güçlü bir parti ortaya çıkar. İşte tam da bu sebeplerden Selçuk Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği seçiminde oyunuzu Vatan'dan yana kullanarak Vatan Partisi'ne EVET mührünü basın. Güçlü Selçuk için Güçlü Vatan Partisini beraber inşa edelim. Unutmayınız boşa gitmeyen tek oy Vatan Partisi'ne verilen oydur."

172 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret323121