• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://plus.google.com/http://www.selcukajans.com//posts
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

SELÇUK’TA CAMİLERE HİZMET SEFERBERLİĞİ

Ramazan ayı öncesi ilçedeki camileri gezen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bakım ve çevre düzenlemesine ihtiyaç duyulan camiler için seferberlik talimatını verdi.

Ramazan ayı öncesi ilçedeki camileri gezen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bakım ve çevre düzenlemesine ihtiyaç duyulan camiler için seferberlik talimatını verdi. Camilerin Ramazan ayı öncesinde bakım ve çevre düzenlenme çalışmalarını başlatan Başkan Sengel, vatandaşların özellikle Ramazan ayında huzurlu bir şekilde ibadetlerini yapabilmelerini sağlamanın önemine değindi.

BAHAR TEMİZLİĞİNE CAMİLERLE DEVAM EDİYOR

Göreve geldiği günden itibaren ilçede bahar temizliği başlatan ve çöp konteynırlarından cadde ve sokaklarına kadar her alanı temizlik ile ferahlatan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala bakım ve düzenleme çalışmalarını Belediye Camisi’nden başlattı. Belediye Başkan yardımcıları Şerafettin Budak ve Bilgi Keskin ile birlikte camileri gezen Başkan Sengel, cami imamlarından da bilgi aldı. 14 Mayıs Mahallesi’ndeki Belediye Camisi’nin dış cephe boyası ve tuvaletlerinin yenilenmesi gerektiği bilgisini veren Cami İmamı Hasan Çakmak, Ramazan ayı öncesi yapılması planlanan bu çalışma için Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'e teşekkür etti.

"HER TÜRLÜ İBADET BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR"

Göreve başlamadan önce söz verdiği gibi hizmette hiçbir şekilde ayrımcılık yapmadan canla başla çalışacaklarını, bu kapsamda Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan camilerde ibadetlerin daha huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için bakım ve temizlik çalışmaları başlattıklarını belirten Başkan Sengel, "Her türlü ibadet bizim için çok değerlidir. Bu nedenle İlçe Müftülüğü ile görüştük ve Belediye Camisi’nde ihtiyaç duyulan dış cephe boya ve çevre düzenleme çalışmasını başlattık.  Bizim için önemli olan vatandaşlarımızın ibadetlerini daha ferah ve daha huzurlu bir ortamda yerine getirmesidir" diyerek, eşit hizmet anlayışını Selçuklularla birlikte yapacaklarının altını çizdi.

538 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.62765.6502
Euro6.32966.3550
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret309517