• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

İMAMOĞLU'NA SELÇUK'TAN TAM DESTEK

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'un seçim kampanyası için Türkiye'nin dört bir yanından destek yağıyor.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'un seçim kampanyası için Türkiye'nin dört bir yanından destek yağıyor. Bağış kampanyasına CHP Selçuk İlçe Örgütü de tam destek verdi. Partisinin Selçuk Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Örgütü ile birlikte İmamoğlu'na destek için toplu halde Banka şubesine yürüyen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; "Her şey çok güzel olacak" dedi.

CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, parti örgütü ile birlikte CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek için toplandı. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in de destek verdiği kampanyaya toplu halde banka şubesine yürüyen CHP'liler, bağış yaptılar.

Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek veren İlçe örgütüne ve tüm partililerine teşekkür eden CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil ve Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; "Her şey çok güzel olacak" dediler.


649 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret323121