• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

SELİM GİRBİYANOĞLU'DAN SİYASİ MESAJ!

AK Parti Selçuk İlçe Başkan Yardımcısı Selim Girbiyanoğlu, tüm partililerine seslenerek aynı çatı altında toplanmaya davet etti.

Kendi kişisel sosyal paylaşım sayfasından siyasi mesaj yayımlayan AK Parti Selçuk İlçe Başkan Yardımcısı Selim Girbiyanoğlu mesajında; "Gün adamcılık, sen ben kavgası günü değil, gün davaya sahip çıkma, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini hep birlikte inşa etme günüdür" diyerek, tüm partililerini aynı çatı altında toplanmaya davet etti.

AK Parti Selçuk İlçe Başkan Yardımcısı Selim Girbiyanoğlu, sosyal paylaşım sayfasında yayımladığı mesajında şunları kaydetti: "Sevgili Selçuk Halkı, Değerli Dava Arkadaşlarım, Kıymetli AK Partililer; Bildiğiniz gibi uzun süredir Türkiye olarak çok zor günlerden geçiyor, çok zor sınavlar veriyoruz. İktidarda olduğumuz 17 yılda, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde partimiz ülkemize adeta çağ atlatmış, Türkiye’yi Dünya’nın gıpta ile baktığı, ‘başarılamaz’ denilen projelerin başarıldığı bir ülke haline getirmiştir. Bugüne kadar, ülke genelinde girdiği tüm seçimlerden açık ara birincilikle çıkan partimiz, 31 Mart Seçimleri’nden de açık ara birinci çıkmasını bilmiştir. Cumhur İttifakı olarak girdiğimiz seçimlerde Türkiye Geneli’nde %52.5 gibi rekor bir oy almamıza rağmen, gerek memleketimiz Selçuk’ta, gerekse gözbebeğimiz İstanbul olmak üzere, maalesef birkaç büyük şehirde belediyelerimizi kaybetmek durumunda kaldık. Geldiğimiz bu noktada, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi, “Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, millete darılmak, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur.” Bu anlayışla, kaldığımız yerden, hüzne ve yese kapılmadan, bu AK Hareket’i layık olduğu yerlere taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. Gün adamcılık, sen ben kavgası günü değil, gün davaya sahip çıkma, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini hep birlikte inşa etme günüdür"

866 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret323121