• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://plus.google.com/http://www.selcukajans.com//posts
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

CUMHURİYET MAHALLESİNE İLK GAZ VERİLDİ

Cumhuriyet mahallesinde oturan ilk gaz verilen Fikret Demirkafa, Güntaş doğalgaz güvencesiyle doğalgazını kullanmaya başladı.

Cumhuriyet mahallesinde oturan ilk gaz verilen Fikret Demirkafa, Güntaş doğalgaz güvencesiyle doğalgazını kullanmaya başladı.

Geçtiğimiz yıl Selçuk'un Zafer ve Atatürk Mahallesinden sonra Cumhuriyet Mahallesi de Doğalgaza kavuştu. Cumhuriyet Mahallesinde ilk gaz, Güntaş doğalgaz güvencesi ile mahalle sakinlerinden Fikret Demirkafa'ya verildi. Cumhuriyet mahallesi sakinlerinden Fikret Demirkafa, Güntaş doğalgazın verdiği hizmetten  ve kaliteli işçiliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kısa zamanda doğalgaz kullanmaya başladığı için firma yetkililerine teşekkür etti.

Daha önce Selçuk Belediyesi tarafından İZMİR GAZ’A verilen öncelikli mahalleler bilgisi doğrultusunda İZMİR GAZ’IN son ihalesi Cumhuriyet Mahallesi için yapılmıştı. Cumhuriyet Mahallesi’nin tamamı ve Atatürk Mahallesi’nin eksik kalan sokakları başta olmak üzere toplamda 10 kilometreye yakın bir alanda devam eden doğal gaz boru hattı çalışmaları sürüyor. Selçuk Belediyesi’nin İZMİR GAZ’A verdiği öncelik listesine göre ihaleler ve buna bağlı olarak doğal gaz çalışmalarının da devam edeceği öğrenildi.

672 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.53595.5581
Euro6.13716.1617
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret319089