• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

EFES SELÇUK BİSİKLET İLE HAREKETLENDİ

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı “Açık Sokaklar Günü” kapsamında gerçekleşen tur için Gökçealan Üzüm Festivaline bisiklet sürdü.

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı “Açık Sokaklar Günü” kapsamında gerçekleşen tur için Gökçealan Üzüm Festivaline bisiklet sürdü.

 

Efes Selçuk ilçesinde ilk kurulan bisiklet takımı olan ve son dönemlerde faaliyetlerine hız veren Zirve Selçuk Bisiklet Takımı her geçen gün yeni ve dinamik turlar ile kadrosunu genişleterek büyümeye devam ediyor. Trafik dışı yeni bisiklet rotaları, uluslar arası organizasyonlar ve sosyal sorumluluk etkinlikleri ile öne çıkan Zirve Selçuk Bisiklet Takımı son olarak “Açık Sokaklar Günü” kapsamında Gökçealan Üzüm Festivaline bisiklet sürdü.

 

Yurt içi ve yurt dışından misafir bisikletçilerinde katıldığı tura ağırlıklı olarak Efes Selçuk’lu bisikletçiler ilgi gösterdi. Hafta içi ve hafta sonu turların devam edeceği gibi yeni öğrenenler için bisiklet kursları da açacaklarını söyleyen bisiklet takımı üyeleri, Zirve tadında bisiklet sürmek ve yeni rotalarda pedallamak isteyenlerin sosyal medya hesapları üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini söylediler.

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı adına açıklama yapan Kulüp Başkanı Özgür Aydoğan gerçekleşen organizasyona katkılarından dolayı Selçuk Emniyet Müdürlüğü, Selçuk İlçe Jandarma Komutanlığı ve Selçuk Belediyesi’ne teşekkür ederek katılan sporcuları tebrik etti.

150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam170
Toplam Ziyaret328054