• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

EFES BİSİKLET TOPLULUĞU GÖKÇEALAN'DA

Efes Bisiklet Topluluğu ve Bisikletliler Derneği Selçuk Temsilciliği, farkındalık oluşturmak adına 33 bisikletçi ile Gökçealan'a pedal bastı.

Üzüme dair her şeyin olduğu Salkım Hanım Üzüm Şenliğinde birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Gökçealan, Dünya Otomobilsiz Kent günü kapsamında çok sayıda bisiklet tutkununu da ağırladı. Efes Bisiklet Topluluğu ve Bisikletliler Derneği Selçuk Temsilciliği,  farkındalık oluşturmak adına 33 bisikletçi ile Gökçealan'a pedal bastı.

Geçtiğimiz pazar günü Gökçealan'da düzenlenen ve yediden yetmişe yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan  Salkım Hanım Üzüm Şenliği için ADD Ahmet Ferahlı Parkında toplanan Efes Bisiklet Topluluğu ve Bisikletliler Derneği Temsilciliğine bağlı sporcular, önce şehir turu attı, ardından Atatürk Anıtı önünde start verdiler. Ararlarında Efes Junior genlerin de bulunduğu tura rehberlik eden Efes Bisiklet Topluluğu ve Bisikletliler Derneği Temsilcisi Onur Pınar, son derece eğlenceli ve başarılı geçen tura katılan tüm bisiklet tutkunlarına teşekkür etti.
117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret327889