• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

UNESCO DÜNYA MİRASI YOLUNDA BİSİKLET TURU EFES SELÇUK’TA

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı Efes Selçuk’tan başlayacak Unesco Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turuna katılım için hazırlıklarını tamamladı.

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı Efes Selçuk’tan başlayacak Unesco Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turuna katılım için hazırlıklarını tamamladı.

UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu hakkında Zirve Selçuk Bisiklet Takımı adına açıklama yapan Kulüp Başkanı Özgür Aydoğan çevre il ve ilçelerden birçok bisikletçi arkadaşımız ile ilçemizden başlayarak pedal sürmek şimdiden bizi heyecanlandırıyor dedi ve tur hakkında şu bilgileri paylaştı: 

"Selçuk - İzmir Rotası için 200 kişi ile sınırlama olduğunu biliyoruz ve kayıtlar başlayalı çok kısa bir süre olmasına rağmen bu sayı tamamlanmak üzere. UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu için Selçuk İstasyon Meydanında Saat 10:30’da buluşulacak. Selçuk - İzmir Rotası 80 km. olacak. Yaklaşık 7.5 saatte geride bırakılması planlanan rota sonunda Gündoğdu Meydanında tur son bulacak. Aynı meydanda konser ile etkinlik devam edecek.”

Unesco Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turunun Selçuk - İzmir Rotasına katılım için https://www.plugger.com.tr/event/details/69 adresinden kayıt yapılması yeterli olacak.

82 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam164
Toplam Ziyaret328048