• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

ZİRVE DAĞCILIK METROPOLİS’E YÜRÜYECEK

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Lübbey Köyüne gerçekleştirdiği başarılı faaliyet sonrası yeni rota olarak Metropolis’i belirledi.

LÜBBEY YÜRÜYÜŞÜ BAŞARI İLE TAMAMLANDI

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi üyeleri 7 Ekim 2019 pazar günü Lübbey Köyü Doğa Yürüşünü başarı ile gerçekleştirdiler. 38 kişilik bir ekiple 8 km uzunluktaki rotayı yayla havasını içlerine çekerek keyifle yürüyen doğa severler, doğa yürüyüşü vesilesi ile harika bir coğrafyaya misafir olma imkanı buldular. Çobanlar Köyünden hareketle orman yollarını kullanarak terk edilmiş eski Çobanlar'a ulaşan, daha sonra çok eski ve bir o kadarda güzel bir patikada yürüyerek dere yatağındaki eski elektrik tesisine ulaşan yürüyüşçüler burada mola vererek yeşilin bağrında dere kenarında türküler söyleyerek dinlendiler. Köprüyü kullanarak dereden geçip orman yolunu kullanıp kartal yuvası olarak da anılan etkileyici Lübbey Köyüne ulaşan Zirve Dağcılık üyeleri, Lübbey köyünün tarihi sokaklarında bol bol fotoğraf çektiler.

BU HAFTA YENİ ROTA İÇİN İSTİKAMET METROPOLİS

13 Ekim 2019 Pazar günü Torbalı Yeniköy ve Metropolis Antik Kenti arasında gerçekleşecek doğa yürüyüşüne önceki dönem Zirve Dağcılık Selçuk Şube Başkanlığı görevini yürütmüş olan Zehra Taşdöven liderlik edecek. Kahvaltı Yeniköy'de köy kahvesinde yapılacak. Kahvaltı sonrası Torbalı'ya bağlı Yeniköy'den hareketle başlayan yürüyüş Metropolis Antik Kentinde son bulacak. Yeni ve yeşil bir rotada yürürken yanıbaşlarındaki ihtişamlı bir antik kentini de ziyaret etme imkanı yakalayacak olan yürüyüşçüler, başvuru için sosyal medya hesaplarından formlara ulaşabilecekler.

61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam164
Toplam Ziyaret328048