• https://www.facebook.com/groups/1522336437779770/
  • https://www.twitter.com/http://www.selcukajans.com/
Videolar

Özgür Aydoğan

Selçuklu Hakem Halil Umut Meler

 

Dikkat ettiniz mi bilmem, uzun süredir ilçemizde yaşayan herkesin okurken kötü hissetmediği tek haber Halil Umut Meller’in başarılı yükselişi ile ilgili haberler. Sürekli sorunlar ve kötü haberlerle muhattap olup suçlusu karşısındakiymiş gibi bir birine zehir zemberek sallayan bizler, fikrimiz ne olursa olsun Halil Umut Meler ile ilgili haberleri okurken gururlanıyor ve iyi hissediyoruz. 

Yıllar önce Gökçeada’ya (İmroz Adası) bir seyahat planlıyordum. Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odasında çalışan değerli abim Bülent Meler seyahat planımı duyunca şaşırdı ve; ‘ne işin var orada, madem gideceksin bir emanet vereyim onuda götür’ dedi. Götürebileceğimi söyledim ama bende şaşırdım, bizim Bülent abinin Gökçeada ile ne işi olurki? Oğlunun orada asker olduğunu ona elbise ve benzeri yollamak istediğini söyledi. Neyse aldık emaneti, bulduk Umut’un birliğini, çağırdık nizamiyeye. İlk defa görüyordum ve aslan gibi asker dedim. İşte o genç sporcu askerliğini bitirdikten sonrada istikrarlı yükselişini devam ettirmesini bildi. Türkiye Futbol Federasyonu sitesinde ‘Baba sözü dinledim’ dediği röportaj onun hikayesini özetler gibi. 

Yakında basında bizi yaşattığı yeni bir sevinci daha okuyacaksınız. Henüz resmileşmediği için burada yazmasamda siz şimdiden duymuşsunuzdur diye tahmin ediyorum. Bu ilçeye iyi hissettirdiğin ve “Umut” olduğun için teşekkürler değerli kardeşim.


Yorumlar - Yorum Yaz
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret323121