04 Aralık 2019, 17:02 tarihinde eklendi

BAŞKAN SENGEL BAŞARILI SPORCULARI TEBRİK ETTİ

BAŞKAN SENGEL BAŞARILI SPORCULARI TEBRİK ETTİ

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Zuhal Fitness Club sporcularını ziyaret ederek; başarılı sporcuları tebrik etti. Zuhal Fitness Jimnastik ve Spor Kulübü’nden Derin Uygur’un Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Gençler Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda dünya beşincisi olmasının yanı sıra, kulübün diğer sporcularının elde ettiği başarılarla gururlandıklarını ifade eden Başkan Sengel, sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Yurt içi ve yurt dışında elde ettikleri başarılarla adını duyuran Zuhal Fitness Jimnastik ve Spor Kulübü Efes Selçuk’u gururlandırmaya  devam ediyor. Kulübün sporcularından Derin Uygur 22 – 24 Kasım tarihlerinde Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Gençler Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda dünya beşincisi oldu.

Ayrıca 29- 30 Kasım tarihlerinde Kuşadası’nda düzenlenen 6. Aerobik Jimnastik Yaş Grupları Yarışması’nda farklı yaş kategorilerinde Ahmet Tavaslı, Eliz Pınar, Ayyıldız Uygur, Zeynep Bıçakçı, Yusuf Can Çırak, Asıl Efe Toptaş, Zeynep Doğa Türker Doğa Usluer, Ayza Acargil, Arya Kanat, Azra Keseli, Rana Yeleztepe derece kazandılar. Güreş dalında ise Abdullah Açış ve Mücahit Kaya Efes Selçuk’un gururu oldu.

Efes Selçuklu gençlerin sporun hangi dalında olursa olsun başarı kazanmalarının gurur verici olduğuna dikkat çeken Başkan Sengel; “Zuhal Fitness Clup; 96-97 yıllarında cimnastik ve step gösteri gruplarında yer aldığım gibi kulübün ilk öğrencilerinden biri olmakla gurur duyduğum bir spor kulübüdür. Benim için çok kıymetlilerdir. Aynı zamanda Efes Selçuk için de önemli bir kazanım ve cevherler... O kadar ki Efes Selçuk’un yeteneklerini parlatıyorlar” dedi.

Başkan Sengel konuşmasının ardından sporculara çeşitli hediyeler verdi.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *